KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16045130
nr 1604 5130
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, parklandskap, bildmått: 12x23 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 28x41 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:01:52
11/3 18:39:12